Voor verwijzers: Cursusaanbod Socius najaar 2019

Assertiviteit
Voor mannen en vrouwen van 18 jaar en ouder, die assertief willen zijn en daarmee het contact met de ander willen verbeteren.
Contactpersoon: Hansje Veen, hveen@socius-md.nl
Start: Dinsdag 24 september  19.15-21.45 uur in Velsen. Donderdag 14 november 19.15-21.45 uur in Beverwijk
De krachtcentrale
Voor mensen met verschillende vragen zoals: scheiding, burn out, verlies van gezondheid, eenzaamheid,meer zelfvertrouwen en weerbaarheid. De cursus is voor iedereen die samen met anderen aan zijn/ haar situatie wil werken.
Contactpersoon Velsen: Chris Hebling chebling@socius-md.nl  Start wordt nader bekend gemaakt.
Contactpersoon Heemskerk: Hansje Veen, hveen@socius-md.nl
Thema is Weerbaarheid erelaties en scheiding. Start maandag 16 september van 13.30-15.30 uur
Veilig en krachtig
Voor vrouwen die geweld in hun relatie hebben meegemaakt en willen voorkomen dat zij in de toekomst dat weer in hun relatie meemaken. Start maandag 28 oktober 10.00-12.00 uur. Contactpersoon: Hansje Veen,hveen@socius-md.nl

Vervolgcursus
Voor deelnemers die de cursus Assertiviteit hebben, maar nog situaties tegenkomen die zij nader willen uit werken.
Contactpersoon :Hansje Veen, hveen@socius-md.nl.
Start:Donderdagavond 19 september.
Rust zonder roest (voorheen kunst van het ouder worden)
Voor de oudere volwassenen (60+) die stil willen staan bij de mogelijkheden en kansen van de latere levensfasen. De cursus is een speurtocht naar onze krachten op latere leeftijd. Contactpersoon Heemskerk: Greeth Heijne gheijne@socius-md.nl
Contactpersoon Velsen: Chris Hebling, chebling@socius-md.nl
Start wordt nader bekend gemaakt.
Positief opvoeden 12-16 jaar
Voor ouders met een of meerdere kinderen, met lastig gedrag thuis, op school of in de omgang met leeftijdsgenoten.
Contactpersoon: Hulya Yildirim, hyildirim@socius-md.nl
Start: Dinsdagavond 29 oktober
SoVatraining Voor kinderen die meer sociale vaardigheden willen leren. De training is voor kinderen uit de bovenbouw (vanaf groep 5) en in Heemskerk wonen of op een basisschool zitten in Heemskerk.
Contactpersoon: Tamara Helder thelder@socius-md.nl
Start wordt nader bekend gemaakt.
KIES- (kind in echtscheidingssituatie)Voor kinderen uit groep 4 t/m 8 die in Heemskerk wonen of op een basisschool zitten in Heemskerk.. Het programma biedt herkenning en de mogelijkheid te leren omgaan met de veranderde situatie.
Contactpersoon: Tamara Helder thelder@socius-md.nl

Work-it Voor jongeren tussen 16 jaar en 25 jaar te helpen aan werk te komen. In groepsverband wordt geoefend met het opstellen van een CV, presentatie en andere persoonlijke vaardigheden. De cursus bestaat uit 5 workshops en individuele begeleiding. jit@socius-md.nl.
In de maand oktober start de  2e woensdag van de maand start een serie om 13.30 uur.
Grip op je knip– Voor iedereen die beter met geld wil omgaan.
Contactpersoon : Charlotte Bierman, cbierman@socius-md.nl

 

 

 

 

 


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.