Voor verwijzers: Cursusaanbod Socius voorjaar 2019

Assertiviteit
Voor mannen en vrouwen van 18 jaar en ouder, die assertief willen zijn en daarmee het contact met de ander willen verbeteren.
Contactpersoon: Hansje Veen, hveen@socius-md.nl
Start: Dinsdag 12 februari  19.15-21.45 uur in Heemskerk. Dinsdag 7 mei  19.15-21.45 uur in Beverwijk
De krachtcentrale
Voor mensen met verschillende vragen zoals: scheiding, relatie, werksituaties, meer zelfvertrouwen willen, beter contact in de familie of met vrienden. De cursus is voor iedereen die samen met anderen aan zijn/ haar situatie wil werken.
Contactpersoon Velsen: Chris Hebling chebling@socius-md.nl  Start woensdagavond 13 maart.
Contactpersoon Heemskerk: Hansje Veen, hveen@socius-md.nl
Thema is Weerbaarheid erelaties en scheiding. Start donderdagmiddag 14 februari .
Veilig en krachtig
Voor vrouwen die geweld in hun relatie hebben meegemaakt en willen voorkomen dat zij in de toekomst dat weer in hun relatie meemaken. Start maandag 28 januari Contactpersoon: Hansje Veen,hveen@socius-md.nl

Vervolgcursus
Voor deelnemers die de cursus Assertiviteit hebben, maar nog situaties tegenkomen die zij nader willen uit werken.
Contactpersoon :Hansje Veen, hveen@socius-md.nl.
Start:Donderdagavond 28 maart.
Rust zonder roest (voorheen kunst van het ouder worden)
Voor de oudere volwassenen (60+) die stil willen staan bij de mogelijkheden en kansen van de latere levensfasen. De cursus is een speurtocht naar onze krachten op latere leeftijd. Contactpersoon Heemskerk: Greeth Heijne gheijne@socius-md.nl
Contactpersoon Velsen: Chris Hebling, chebling@socius-md.nl
Start :woensdagmiddag 13 maart.
Positief opvoeden 12-16 jaar
Voor ouders met een of meerdere kinderen, met lastig gedrag thuis, op school of in de omgang met leeftijdsgenoten.
Contactpersoon: Hulya Yildirim, hyildirim@socius-md.nl
Start: Woensdagavond 27 februari
SoVatraining Voor kinderen die meer sociale vaardigheden willen leren. De training is voor kinderen uit de bovenbouw (vanaf groep 5) en in Heemskerk wonen of op een basisschool zitten in Heemskerk.
Contactpersoon: Robert Zwolle, rzwolle@socius-md.nl
Data en locaties: kijk op tabblad SOVA.
KIES- (kind in echtscheidingssituatie)Voor kinderen uit groep 4 t/m 8 die in Heemskerk wonen of op een basisschool zitten in Heemskerk.. Het programma biedt herkenning en de mogelijkheid te leren omgaan met de veranderde situatie.
Contactpersoon: Tamara Helder thelder@socius-md.nl

Work-it Voor jongeren tussen 16 jaar en 25 jaar te helpen aan werk te komen. In groepsverband wordt geoefend met het opstellen van een CV, presentatie en andere persoonlijke vaardigheden. De cursus bestaat uit 5 workshops en individuele begeleiding. jit@socius-md.nl.
Elke 2e woensdag van de maand start een serie om 13.30 uur.
Grip op je knip– Voor iedereen die beter met geld wil omgaan.
Contactpersoon : Charlotte Bierman, cbierman@socius-md.nl
Workshops Grip op je knip in Velsen  Contactpersoon Velsen:Lisanne de Jong, ldejong@socius-md.nl

 

 

 

 

 


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.